CUPRA Leon
1.5 eTSI FR Business Intense
| Merk | CUPRA |
|---|---|
| model | Leon |
| Bouwjaar | 20 dec 2024 |
| Type | 1.5 eTSI FR Business Intense |
| Km. stand | 16659 km |
| Kenteken | KGH-51-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 217 km/u |
| CO2-emissie | 140 g/km |
Dealernaam
Wealer Occasions Sittard
Adres
Bergerweg 65
Postcode
6135KD
Plaats
Sittard
| Merk | CUPRA |
|---|---|
| model | Leon |
| Bouwjaar | 20 dec 2024 |
| Type | 1.5 eTSI FR Business Intense |
| Km. stand | 16659 km |
| Kenteken | KGH-51-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 217 km/u |
| CO2-emissie | 140 g/km |
Dealernaam
Wealer Occasions Sittard
Adres
Bergerweg 65
Postcode
6135KD
Plaats
Sittard