CUPRA Formentor
1.4 e-PLUG IN Hybrid 204pk DSG-6 Business
| Merk | CUPRA |
|---|---|
| model | Formentor |
| Bouwjaar | 8 nov 2023 |
| Type | 1.4 e-PLUG IN Hybrid 204pk DSG-6 Business |
| Km. stand | 58035 km |
| Kenteken | JVT-67-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1580 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| CO2-emissie | 28 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Coumans-Hompes
Adres
Moesdijk 11A
Postcode
6004AX
Plaats
Weert
| Merk | CUPRA |
|---|---|
| model | Formentor |
| Bouwjaar | 8 nov 2023 |
| Type | 1.4 e-PLUG IN Hybrid 204pk DSG-6 Business |
| Km. stand | 58035 km |
| Kenteken | JVT-67-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1580 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| CO2-emissie | 28 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Coumans-Hompes
Adres
Moesdijk 11A
Postcode
6004AX
Plaats
Weert