Citroën C3
1.2 PureTech Business Airco Cruise Scherm Led 2021 Eerste Eigenaar 94438 KM Gereden Perfecte Staat
| Merk | Citroën |
|---|---|
| model | C3 |
| Bouwjaar | 27 okt 2021 |
| Type | 1.2 PureTech Business Airco Cruise Scherm Led 2021 Eerste Eigenaar 94438 KM Gereden Perfecte Staat |
| Km. stand | 94438 km |
| Kenteken | JXF-45-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 955 kg |
| Vermogen motor (kW) | 61 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 166 km/u |
Dealernaam
Autoland Oss in & en verkoop luxe auto’s
Adres
Hertogensingel 87
Postcode
5341AC
Plaats
Oss
| Merk | Citroën |
|---|---|
| model | C3 |
| Bouwjaar | 27 okt 2021 |
| Type | 1.2 PureTech Business Airco Cruise Scherm Led 2021 Eerste Eigenaar 94438 KM Gereden Perfecte Staat |
| Km. stand | 94438 km |
| Kenteken | JXF-45-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 955 kg |
| Vermogen motor (kW) | 61 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 166 km/u |
Dealernaam
Autoland Oss in & en verkoop luxe auto’s
Adres
Hertogensingel 87
Postcode
5341AC
Plaats
Oss