BMW Z4
Roadster SDrive18i - Automaat - Leder - Stoelverwarming - Clima - Cruise - Navigatie - Camera
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | Z4 |
| Bouwjaar | 8 jun 2016 |
| Type | Roadster SDrive18i - Automaat - Leder - Stoelverwarming - Clima - Cruise - Navigatie - Camera |
| Km. stand | 96720 km |
| Kenteken | N-706-ZS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1395 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 220 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Autoreq
Adres
Oude Kerkstraat 8
Postcode
4271BC
Plaats
Dussen
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | Z4 |
| Bouwjaar | 8 jun 2016 |
| Type | Roadster SDrive18i - Automaat - Leder - Stoelverwarming - Clima - Cruise - Navigatie - Camera |
| Km. stand | 96720 km |
| Kenteken | N-706-ZS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1395 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 220 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Autoreq
Adres
Oude Kerkstraat 8
Postcode
4271BC
Plaats
Dussen