BMW iX
xDrive50 High Executive 112 kWh
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | iX |
| Bouwjaar | 11 mrt 2022 |
| Type | xDrive50 High Executive 112 kWh |
| Km. stand | 198888 km |
| Kenteken | P-854-GS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2485 kg |
| Vermogen motor (kW) | 385 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autoaanbod.nu
Adres
Volkelseweg 24
Postcode
5427RB
Plaats
Boekel
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | iX |
| Bouwjaar | 11 mrt 2022 |
| Type | xDrive50 High Executive 112 kWh |
| Km. stand | 198888 km |
| Kenteken | P-854-GS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2485 kg |
| Vermogen motor (kW) | 385 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autoaanbod.nu
Adres
Volkelseweg 24
Postcode
5427RB
Plaats
Boekel