BMW 1 Serie
118i Executive (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, PARKEERSENSOREN, DEALER ONDERHOUDEN)
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | 1 Serie |
| Bouwjaar | 28 mrt 2018 |
| Type | 118i Executive (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, PARKEERSENSOREN, DEALER ONDERHOUDEN) |
| Km. stand | 103938 km |
| Kenteken | TV-074-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 116 g/km |
Dealernaam
Autocentrum Brabant
Adres
Korte Huifakkerstraat 14
Postcode
4815PS
Plaats
Breda
| Merk | BMW |
|---|---|
| model | 1 Serie |
| Bouwjaar | 28 mrt 2018 |
| Type | 118i Executive (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, PARKEERSENSOREN, DEALER ONDERHOUDEN) |
| Km. stand | 103938 km |
| Kenteken | TV-074-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 116 g/km |
Dealernaam
Autocentrum Brabant
Adres
Korte Huifakkerstraat 14
Postcode
4815PS
Plaats
Breda