Audi Q4 e tron
40 Advanced Edition 204pk
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q4 e tron |
| Bouwjaar | 7 nov 2025 |
| Type | 40 Advanced Edition 204pk |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JHR-50-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1935 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Maas-De Koning Audi Uithoorn
Adres
Amsterdamseweg 9
Postcode
1422AC
Plaats
Uithoorn
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q4 e tron |
| Bouwjaar | 7 nov 2025 |
| Type | 40 Advanced Edition 204pk |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JHR-50-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1935 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Maas-De Koning Audi Uithoorn
Adres
Amsterdamseweg 9
Postcode
1422AC
Plaats
Uithoorn