Audi Q2
35 TFSI S Line / Aut / 150 PK / TOPSTAAT / Navi / Ecc / Elek Pakket / Cruise Control / Led / Pdc / Allu Velgen
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q2 |
| Bouwjaar | 23 jan 2019 |
| Type | 35 TFSI S Line / Aut / 150 PK / TOPSTAAT / Navi / Ecc / Elek Pakket / Cruise Control / Led / Pdc / Allu Velgen |
| Km. stand | 105880 km |
| Kenteken | S-388-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1265 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 212 km/u |
| CO2-emissie | 126 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Van Altena
Adres
Rouwkooplaan 23
Postcode
2251AP
Plaats
Voorschoten
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q2 |
| Bouwjaar | 23 jan 2019 |
| Type | 35 TFSI S Line / Aut / 150 PK / TOPSTAAT / Navi / Ecc / Elek Pakket / Cruise Control / Led / Pdc / Allu Velgen |
| Km. stand | 105880 km |
| Kenteken | S-388-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1265 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 212 km/u |
| CO2-emissie | 126 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Van Altena
Adres
Rouwkooplaan 23
Postcode
2251AP
Plaats
Voorschoten