Alfa Romeo Tonale
1.3T PHEV 280 PK Veloce | Schuifdak | Harman | Leder | 19"
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| model | Tonale |
| Bouwjaar | 12 jun 2024 |
| Type | 1.3T PHEV 280 PK Veloce | Schuifdak | Harman | Leder | 19" |
| Km. stand | 16394 km |
| Kenteken | TONA9201 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1810 kg |
| Vermogen motor (kW) | 206 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 206 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| model | Tonale |
| Bouwjaar | 12 jun 2024 |
| Type | 1.3T PHEV 280 PK Veloce | Schuifdak | Harman | Leder | 19" |
| Km. stand | 16394 km |
| Kenteken | TONA9201 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1810 kg |
| Vermogen motor (kW) | 206 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 206 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht